środa, 13 lutego 2008

Koszt chleba z automatu. Mini analiza

Część znajomych zadaje mi pytanie, jak wygląda robienie chleba w automacie od strony kosztów. Czy się opłaca ?

Odpowiedź oczywiście może być tylko jedna... Opłaca się ... ten smak jest bezcenny..

Ale...

Jeśli to policzyć to

Wariant A) dla leniwych:

  • 0,5 torebki gotowej mieszanki = 0,5 * 4,5 zł = 2,25 zł
  • 1 op drożdży instant = 1,3

Suma: 3,55 zł

Wariant B) dla oszczędnych leniwych:

  • 0,5 torebki gotowej mieszanki = 0,5 * 4,5 zł = 2,25 zł
  • 0,25 op drożdży świeżych = 0,25 * 0,6 zł =  0,15 zł

Suma: 2,40 zł

Wariant C) "normalny"

Przeciętny chleb (bez dodatkowych składników) np. pszenny lekko razowy

  • oliwa 1,33 łyżki   = 0,005 * 20 zł =0,1 zł
  • sól = 2 łyżeczki ~ 0,01
  • 300g mąka pszenna 0,3 * 2,7 zł =0,81 zł
  • 300g mąka razowa 0,3*  2,9 zł = 0,87 zł
  • cukier - 1 łyżeczka 0,003 *3,22 ~~ 0,01
  • 1 op drożdży = 1,3 zł

Suma: 3,1 zł

Wariant D) "dla zaawansowanych". Jest to chleb upieczone na zakwasie.. Czyli wariant "C" bez drożdży = 1,8 zł

Powyższe rachunki nie uwzględniają kosztów energii i amarotyzacji sprzętu... :-)

3 komentarze:

jack pisze...

No właśnie, przydałaby się analiza z uwzględnieniem kosztu energii elektrycznej.

ryszard pisze...

Też myślałem nad kosztami tak upieczonego chleba (taki 1 kg) i wyszło mi, że to będzie gdzieś między: 2.50 zł - 3 zł
(0.65 kg mąka - 0.80 zł, 0.25 l maślanka - 0.30 zł, drożdże suszone+świeże - 0.30 zł, sól+cukier+(dotatki, siemie, itd) - 0.20 zł no i prąd 800W*3 godz (0.48 zł*2.4 KW) - 1.15 zł, to w przybliżeniu ok. 2.75 zł.
To chyba niezły wynik za produkt bez chemii i innych ulepszaczy.

jack pisze...

Nie, nie, nie. Maszynka nie grzeje 3h. Przecież najpierw ciasto tylko wyrabia, później daje czas na rośnięcie, a wypieka go raptem 1h do 1,5h. Także wychodzi jeszcze taniej.
Pozdrawiam